
Түтіктегі ұштағышы бар тікбұрышты сырлаушы қарындаштар жиынтығы, 175 мм, 10 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 84814 жинағы ұзындығы 175 мм 10 тікбұрышты бояу қарындаштарын және түтіктегі қайрауышты қамтиды. Қаттылығы орташа HB қорғасындары жұмсақ және қатты негіздерге таңбалауды қолдануға мүмкіндік береді, сондықтан жөндеу және құрылыс жұмыстарын жүргізу кезінде шеберлер үшін пайдалы болады. Ал егер қарындаш күңгірттеніп кетсе, қайрағыш оның жұмысын тез қалпына келтіруге көмектеседі. Артықшылықтары Ұштағыш кез келген пішіндегі қарындаштарға жарайды — сопақ, тікбұрышты, қырлы. Тік бұрышты профильдің арқасында қарындаштар қолда сенімді жатады және көлбеу беттерден сырғып кетпейді. Тік бұрышты профильді сымдар әртүрлі қалыңдықтағы белгілерді қолдануға қабілетті — 6 мм және 2,5 мм. Ашық қызыл түске байланысты бұйымдар жұмыс кеңістігінде жоғалып кетпейді. Жинақ оңай сақтау және тасымалдау, сондай-ақ ылғал мен шаңнан қорғау үшін бұрандалы қақпағы бар түтікке оралған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.184 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Ұзындығы | 175 мм |
| Жиынтықтағы саны | 10 дана |
| Өзек материалы | графит |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қорғасынның қаттылығы | HB |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | туба |
| Жинақтағы ұштағыш | Да |
| Нысан | тік бұрышты |
| Штрих-код | 4044996155388 |
- Бағасы: 1 408 ₸

