
Екі түсті сырлаушы қарындаштар, 175 мм, қорап 12 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бояушы екі түсті қарындаштар Matrix 175 мм, 84816, 12 дана. қорапта монтаждау, әрлеу, ағаш ұстасы және басқа жұмыстарды орындамас бұрын бөлмені белгілеуге көмектеседі. Түрлі-түсті балауыздан жасалған өзектер қатты беттер үшін оңтайлы болып табылады: бетон, кафель, шыны, табиғи және жасанды тас және т.б. Артықшылықтары Көк-қызыл қарындашпен қараңғы және ашық беттерде айқын нүктелер мен сызықтарды қалдыруға болады. Қарындаштар ылғалды және кедір-бұдырлы беттерде жұмыс істеуге жарамды, өйткені қорғасындар балауыздан жасалған. Сопақша пішінінің арқасында қарындаштар беттерден сырғып кетпейді. Қаламдардың тікбұрышты профилі бар, яғни әртүрлі қалыңдықтағы сызықтарды қолдануға болады — 2 және 4 мм. жинақтағы 12 қарындаш ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Ұзындығы | 175 мм |
| Жиынтықтағы саны | 12 шт |
| Өзек материалы | балауыз |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қорап |
| Нысан | сопақша |
| Түсі | қызыл, көк |
| Штрих-код | 4044996155395 |
- Бағасы: 822 ₸

