
Сырлау қарындаштарына арналған ұштағыш Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 84800 ұштағышы бояу қарындаштарын жылдам қайрау үшін қолданылады. Бұл шеберлерге қорғасынның өткірлігін сақтау үшін таңбалау жұмыстары кезінде пайдалы. Кіріктірілген бекіткіштің арқасында қайрау әмбебап болып табылады және сопақ қарындаштарға да, тікбұрышты қарындаштарға да жарайды.АртықшылықтаРыберік пластикалық корпус шағын биіктіктен құлауға төтеп бере алады және қатты қысуға төзімді.Пышақ коррозияға қарсы қосылыспен қапталған және өткір қайралған.Бұрандалы бекіткіш пышақтың жылжуына және босап кетуіне жол бермей, оны мықтап бекітеді.Ұштағыш қауіпсіз тасымалдау және сақтау үшін блистерге оралған.Корпустағы саңылау қайрағышты сақинаға іліп қоюға мүмкіндік береді, осылайша ол әрқашан қолыңызда болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 57 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.022 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996155401 |
- Бағасы: 403 ₸

