
Бетонға арналған бұрғы, 14 x 210 мм, Matrix айқаспалы пластинасы бар SDS Plus
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон бұрғы Matrix арт. 70653 өлшемі 14х210 мм SDS Plus типті перфораторлармен бірге қолданылады. Ол бетон, арматура, кірпіш, инженерлік және табиғи тас сияқты ерекше қатты беттерде тесіктерді бұрғылауға жарамды. 4 кескіші бар карбидті пластинаның арқасында бұрғы үлкен көлемдегі жұмыстарды орындай алады. Артықшылықтары 80-90 HRC ультра қатты вольфрам карбиді қорытпасынан жасалған крест кескіш пластина берік, тасты бұрғылауда тиімді және арматураға соғылған кезде сынбайды. Төрт бұрандалы жұмыс бөлігі бұрғылау процесінде шламды тиімдірек ағызуды қамтамасыз етеді, осылайша бұрғылаудың қызып кетуіне жол бермейді. Бұрғының спиральді бөлігі термиялық өңдеуден өткен 40Х легирленген болаттан жасалған, соның арқасында күрделі динамикалық жүктемелерді көтере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.135 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 710-Сверла по бетону с хвостовиком SDS PLUS "MATRIX" |
| Диаметрі | 14 мм |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Материал | 40Х |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Мин. қаптама | 60 жасырын |
| Жұмыс ұзындығы | 155 мм |
| Пластинаның түрі | крестовая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996154350 |
- Бағасы: 1 303 ₸

