
Мотыжка, 115 х 320 мм, тот баспайтын болат, екі компонентті тұтқа, Premium Plus, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тот баспайтын болаттан жасалған, екі компонентті тұтқасы бар Palisad PREMIUM PLUS 62057, 115 x 320 мм кетмен жазғы тұрғындар үшін алаңдағы тәртіпті сақтау үшін пайдалы болады. Өткір жұмыс жиегінің арқасында арамшөптерді алып тастауға және тұқым себуге арналған тесіктерді кесуге ыңғайлы. 115 x 320 мм шағын өлшемді кетмен шектеулі кеңістікте жұмыс істей алады. Артықшылықтары Тот баспайтын болаттың арқасында жұмыс бөлігінің коррозияға төзімділігіне қол жеткізіледі. Тойтармалар көмегімен жалғау кенептің ұстағышта сенімді бекітілуіне кепілдік береді. Термопластикалық резеңкемен қапталған эргономикалық тұтқа шаршауды азайтады және құралдың қолыңызда сырғып кетуіне жол бермейді. Жұмыс орнын үнемдеу үшін тұтқада ілуге арналған тесік қарастырылған. Кетменнің салмағы іс жүзінде сезілмейді, өйткені ол небәрі 230 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 115 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 622-Тот баспайтын болаттан жасалған құрал, екі компонентті тұтқа, PREMIUM PLUS сериясы |
| Ұзындығы | 320 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тұтқаны жабу | термопластикалық резеңке |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Premium plus |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Штрих-код | 4044996160306 |
- Бағасы: 3 872 ₸

