
Ағаш щетка 140 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 140 мм 93331 ағаш щетка — әртүрлі беттерді, сондай-ақ киімдерді немесе аяқ киімдерді тазалауға арналған тазалау құралдары. Бұл үй-жайларды тазалау бойынша мамандарға пайдалы, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.АртықшылықтаРыберік синтетикалық қылшықтар тозуға төзімді, сондықтан щетка ұзақ уақыт қолдануға жарамды.Ағаш блок түгендеудің сенімділігін қамтамасыз етеді.Ұзындығы 140 мм бұйымның салмағы 64 г, сондықтан сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Қылқалам ұзындығы | 140 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.064 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Қылшық материалы | ПЭТ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қылшықтардың түсі | красный |
| Штрих-код | 4606800053817 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

