
Ағаш щетка 200 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм 93332 ағаш щетка — әртүрлі беттерді, сондай-ақ киімдерді немесе аяқ киімдерді тазалауға арналған тазалау құралдары. Бұл үй-жайларды тазалау бойынша мамандарға пайдалы, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.АртықшылықтаРыберік синтетикалық қылшықтар тозуға төзімді, сондықтан щетка ұзақ уақыт қолдануға жарамды.Ағаш блок түгендеудің сенімділігін қамтамасыз етеді.Ұзындығы 200 мм бұйымның салмағы 98 г, сондықтан сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Қылқалам ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.098 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Қылшық материалы | ПЭТ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Қылшықтардың түсі | красный |
| Штрих-код | 4606800053824 |
- Бағасы: 228 ₸

