
КЛ-2 шеткі жапырақшалы шеңбер, түйіршіктігі Р 80, 125 х 22,2 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Р80, 125 х 22,2 мм түйіршіктігі бар КЛ-2 740857 соңғы негізінің жапырақшалы шеңбері қондыру тесігінің диаметрі 22,2 мм болатын UHM фланеціне жабдық ретінде орнатылады. Ол ағашты, металды, пластмассаны аралық өңдеу, соңғы және тегіс тегістеу үшін қолданылады. Дөңгелектің көмегімен дәнекерленген жіктерді, кесілгеннен кейін өткір бұрыштарды аршуға, саңылауларды, тот пен бояудың қалың қабатын кетіруге, фаскаларды алып тастауға және т.б. Артықшылықтары Конустық пішініне байланысты дөңгелек жету қиын жерлерді және күрделі пішінді беттерді (қисық, қисық және т.б.) тегістеу үшін оңтайлы болып табылады. Үшкір түйіршіктері және қатты құрылымы бар алюминий тотығы (электрокорунд) абразиві әртүрлі материалдарды тиімді өңдейді. Коррозияға қарсы жабын отырғызу сақинасын тоттың пайда болуынан қорғайды. Синтетикалық шайыр жапырақшалар мен негізді біріктіру үшін желім ретінде әрекет етеді, бұл олардың сенімді бекітілуіне кепілдік береді. Шеңбердің негізі шыны талшықтан жасалған, сондықтан ол сенімді және берік.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 22.11.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.АЯ60.В.00304-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Воронежский центр сертификации и мониторинга" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.АЯ60.В.00304-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.085 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 740-Круги лепестковые торцевые "MATRIX", "СИБРТЕХ", "БАЗ" |
| Диаметрі | 125 мм |
| Түйіршіктілік | P 80 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қону | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан | Конустық |
| Штрих-код | 4607090158701 |
- Бағасы: 559 ₸

