
Пластмасса адаптер, 1/2-3/4-1 , ішкі бұранда, Luxe Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66470 ішкі бұрандалы пластикалық адаптер суару құбырын магистральдық шүмектерге, шүмектерге, диаметрі 1/2, 3/4 немесе 1 дюймдік сыртқы бұрандалы кірісі бар дистрибьюторларға қосу үшін қолданылады. Арнайы адаптер әртүрлі диаметрлер үшін бір адаптерді пайдалануға мүмкіндік береді. Өнім жазғы коттеджде суару жүйесін орнату кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Зақымдануға және ылғалға төзімді, себебі ол соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған. Жүйені орнату уақытын қысқартады, себебі ол жылдам ажыратылатын қосқыштармен үйлесімді. Барлық Palisad суару жүйелерінің элементтері үшін жарамды, себебі оның стандартты өлшемдегі фитингтік шығысы бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1 дюйм, 1/2 дюйм, 3/4 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996150994 |
- Бағасы: 801 ₸

