
Пластмасса қосқыш, 1/2 шлангқа арналған жылдам ажыратылатын, Luxe Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66471 пластикалық жылдам босату қосқышы диаметрі 1/2 дюймдік шлангты суару жүйесіне фитинг адаптері арқылы жылдам қосу үшін қолданылады. Алынбайтын гайка шлангтағы қосқышты мықтап бекітеді, оның жоғалу қаупі жойылады. Коннектор жазғы коттеджде суару желісін орнату кезінде пайдалы. Артықшылықтары Резеңке тығындар саптамаларды ауыстыруды жеңілдетеді. Соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған корпус сенімді және берік. Стандартты бекіту диаметрлерінің арқасында аксессуар Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерінің барлық элементтерімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996151007 |
- Бағасы: 967 ₸

