
Пластмасса қосқыш, 1/2 шлангқа арналған жылдам ажыратылатын, аквастоп, Luxe Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66472 пластикалық аквастопты жылдам босату қосқышы диаметрі 1/2 дюймдік шлангты бүріккіш бөтелкеге жылдам және қайта-қайта қосуға мүмкіндік береді. Саптама ажыратылған кезде шүмекті жабу қажеттілігін жояды, себебі "автостоп" клапаны осы сәтте сумен жабдықтауды блоктайды. Бүріккіш қосылған кезде сумен жабдықтау қалпына келтіріледі. Қосқыш қала маңындағы аумақта суару жүйесін ұйымдастыру үшін қолданылады. Артықшылықтары Төзімді ABS пластиктен жасалған, сондықтан зақымдануға төзімді және берік. Корпуста бүріккіш қосылған және ажыратылған кезде сенімді ұстауды қамтамасыз ететін резеңке тығындар бар. Шлангты бекіту үшін алынбайтын гайка қарастырылған, ол жоғалмайды. Барлық Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерінің элементтеріне жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996151014 |
- Бағасы: 1 001 ₸

