
Шлангқа арналған жөндеу муфтасы, 1/2, пластмасса, Luxe Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 66475 пластикалық жөндеу муфтасы 1/2 дюймдік шлангтарды жөндеу немесе ұзарту үшін қолданылады. Шланг зақымдалған жағдайда жаңасын алудың қажеті жоқ — оны кесіп, екі бөлікті муфтамен жалғау жеткілікті. Ол ағып кетуді болдырмайтын сенімді қосылымды қамтамасыз етеді. Өнім саяжайдағы суару жүйесіне техникалық қызмет көрсету үшін пайдалы. Артықшылықтары Зақымдануға және коррозияға төзімді соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Жоғалмайтын алынбайтын гайкалары бар. Барлық Palisad және Palisad Luxe шлангтарымен бірге пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 73 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Материал | АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996151021 |
- Бағасы: 812 ₸

