
Күшейтілген импульсті бүріккіш, бүрку көкжиегінің бұрышын реттеумен, Luxe Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 65407 көлденең бүрку бұрышын реттейтін импульстік күшейтілген бүріккіш суару жұмыстарын жеңілдетуге арналған. Бұл жазғы тұрғындар мен фермерлерге көкөніс бақтарында, егістіктерде, саябақтарда және т.б. Ылғалдылықтың оңтайлы деңгейін ұстап тұру үшін пайдалы. Импульстік бүріккіш үлкен аумақтар үшін өте қолайлы, себебі ол 346 шаршы метрге дейін суару алаңын қамтамасыз етеді. м. Артықшылықтары Болат корпус жоғары сапалы ABS пластмассасымен біріктірілген бүріккіштің сенімділігі мен жоғары қызмет ету мерзімінің кілті болып табылады. Бүріккіш реттелетін бүріккіш бұрышының арқасында сектор бойынша суаруды жүзеге асыра алады. Суару қашықтығын 10,5 м-ге дейін реттеу учаскенің көлеміне байланысты оңтайлы сумен жабдықтау қашықтығын таңдауға мүмкіндік береді. Қос шың бүріккіш бөтелкені топыраққа мықтап бекітеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 190 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 386 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.38 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Суарудың максималды қашықтығы | 10.5 м |
| Суарудың максималды ауданы | 346 м |
| Материал | болат, АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Суару бұрышын реттеу | Да |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996152844 |
- Бағасы: 7 120 ₸

