
Дөңгелектердегі салмақталған импульсті бүріккіш, Luxe Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дөңгелектердегі Palisad LUXE 65408 салмақты импульстік бүріккіш саябақта, бақшада, көкөніс бақшасында суару жүйесін ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Оның арқасында өсімдіктердегі ылғалдылықтың оңтайлы деңгейін сақтауға болады. Импульстік бүріккіш 346 шаршы метрге дейін суару алаңын қамтамасыз етеді, сондықтан үлкен аумақтар үшін қолайлы. Артықшылықтары Бүріккіш жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған, бұл оның сенімділігі мен беріктігіне кепілдік береді. Бүрку бұрышын өзгерту мүмкіндігі учаскенің салалық суаруын реттеуге мүмкіндік береді. Суару диапазонын реттеу үлкен және кіші аумақтарды жылдам суару үшін 10,5 м-ге дейінгі сумен жабдықтау радиусын қамтамасыз етеді. Дөңгелектері бар салмақты негіз бүріккіштің тегіс емес жерде қозғалуының ыңғайлылығына кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 222 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 222 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 69 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.78 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Суарудың максималды қашықтығы | 10.5 м |
| Суарудың максималды ауданы | 346 м |
| Материал | болат, АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Суару бұрышын реттеу | Да |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996152851 |
- Бағасы: 5 880 ₸

