
Палисад дөңгелек жаңбырлатқышы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65404 дөңгелек шашыратқышында 53 саптама бар, соның арқасында ол 8,8 м радиуста өсімдіктерді радиалды суаруға қабілетті.Оны саяжайда, саябақта, скверде және жергілікті жерде пайдалануға болады. Артықшылықтары Спринклер соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, яғни ол механикалық зақымданудан қорықпайды. Корпустың тұрақты негізі бар, сондықтан оны тегіс емес жерге орнатуға болады. Әмбебап қондырма барлық Palisad және Palisad Luxe суару жүйелерімен үйлесімді, сондықтан бүріккішті қосуға бірнеше секунд кетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 228 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.16 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Суарудың максималды қашықтығы | 8.4 м |
| Суарудың максималды ауданы | 220 м |
| Материал | АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996152820 |
- Бағасы: 1 383 ₸

