
Бүріккіш-жаңбырлатқыш, 8 суару режимі, тұғырықта, Palisad реттеуімен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бүріккіш-жаңбырлатқыш Palisad 65400 тұғырықта, реттелетін және 8 режимі бар, өсімдіктерді күтіп ұстауға оңтайлы жағдай жасауға, тұрақты және біркелкі суаруды қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Ол 66 шаршы метрге дейінгі орташа учаскелер үшін жарамды. м. 8 режимнің болуына байланысты әртүрлі пішіндегі секторларды суаруды ұйымдастыруға болады. Суарудың 8 режимінің артықшылығы: айналмалы және жартылай шеңберлі, шаршы, тікбұрышты, секторлық, жолақты, сыртқы және ішкі сақиналы суару. Бүріккіш шашыратқыш жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған — сенімді және берік материал. Учаскенің көлеміне қарай оңтайлы қашықтықты таңдау үшін суару қашықтығын 1-8,4 м диапазонында реттеуге болады. Бүріккіштің тұрақты негізінің арқасында оны кез келген бетке орнатуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Режимдер саны | 8 |
| Суарудың максималды қашықтығы | 8.4 м |
| Суарудың максималды ауданы | 220 м |
| Материал | АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996152790 |
- Бағасы: 2 081 ₸

