
Көбелек айналмалы бүріккіш, 3 қалақ, Palisad реттеуі бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad "Көбелек" айналмалы спринклер 3 қалақшасы бар, реттелетін, көгалдар мен бау-бақша аумақтарын суару үшін қолданылады. Суарудың максималды ауданы 58 шаршы метрді құрайды.м. Бүрку қашықтығы 2-ден 4,3 м-ге дейін өзгеруі мүмкін. Әрбір қалақшада біркелкі суаруды қамтамасыз ететін 4 тесік бар. Негізі көбелек пішінінде жасалған, бұл құрылғыға өзіндік көрініс береді. Артықшылықтары Төзімді ABS пластиктен жасалған корпус зақымдануға төзімді, сондықтан спринклер ұзақ уақыт қызмет етеді. Кең тұғырдың арқасында жаңбырлатқышты тіпті тегіс емес жерге де орнатуға болады. Әмбебап қондырма бүріккіш бөтелкені кез келген Palisad және Palisad Luxe суару жүйелеріне оңай қосады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.29 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Суарудың максималды қашықтығы | 4.3 м |
| Суарудың максималды ауданы | 58 м |
| Материал | АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996152806 |
- Бағасы: 2 298 ₸

