
Palisad реттеуі бар импульстік көбелек бүріккіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Butterfly 65402 импульстік бүріккіш реттеуі бар орташа аумақты — 132 шаршы метрге дейінгі аумақтарды суару үшін қолданылады. м. Оның көмегімен сіз бақшадағы, көкөніс бақшасындағы, саябақтағы өсімдіктерге күтім жасай аласыз және ылғалдылықтың оңтайлы деңгейін ұстап тұру үшін үнемі суаруды жүзеге асыра аласыз. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — бүріккіш жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған. Суару қашықтығын реттеу — учаскенің көлеміне байланысты 1-6 м оңтайлы бүрку қашықтығын таңдауға болады. Бүрку бұрышын баптау — бүріккіштің көмегімен секторлық суаруды жүзеге асыруға болады. Реттелетін саптама — өсімдіктердің жеке ерекшеліктерін ескере отырып, суару қарқындылығы таңдалады. Тұрақты бүріккіш тұғыр тіпті тегіс емес беттерде де мықтап бекітіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Суарудың максималды қашықтығы | 6 м |
| Суарудың максималды ауданы | 113 м |
| Материал | АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Суару бұрышын реттеу | Да |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996152813 |
- Бағасы: 2 797 ₸

