
Бүріккіш-жаңбырлатқыш, 9 суару режимі, Palisad шыңында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 65405 9-режимді бүріккіш-жаңбырлатқыш шыңында көгалдарды, гүлзарларды, бұталарды және т.б. біркелкі суару үшін қолданылады. Суарудың максималды ауданы 9 шаршы метрді құрайды. м, диапазон таңдалған режимге байланысты 1,7 м-ге дейін реттеледі. Бүріккіште басқа модульдерге қосылуға және суару желісін құруға арналған қосқыш бар. Артықшылықтары Жоғары сапалы жұмыс бүріккіш конструкциясының сенімділігіне кепілдік береді — ол жоғары сапалы ABS пластиктен жасалған. 9 суару режимінің болуы аумақтың пішінін ескере отырып, ең жақсысын таңдауға мүмкіндік береді: дөңгелек, 1/4 шеңбер, 1/2 шеңбер, 3/4 шеңбер, орталық, шаршы, тікбұрышты, бүріккіш, душ. Орнатылған ұшының арқасында бүріккіш тез орнатылады және топыраққа мықтап бекітіледі. Бүріккіш-жаңбырлатқыш Palisad және Palisad Luxe суару жүйесінің кез келген элементтерімен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 240 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 654-Көгалға орнатылатын шлангқа арналған бүріккіштер |
| Режимдер саны | 9 |
| Суарудың максималды қашықтығы | 4.3 м |
| Суарудың максималды ауданы | 58 м |
| Материал | АБС пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996152837 |
- Бағасы: 2 387 ₸

