
Тойтарма 258 мм, тойтармалар 2.4-4.8 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы тойтарма 40400, 258 мм, жалпақ дайындамаларды, металл профильдерді және жұқа қабырғалы конструкцияларды біріктіру үшін қолданылады. Болаттан, алюминийден және тот баспайтын болаттан жасалған стандартты өлшемдегі 2,4-4,8 мм тартылатын тойтармалармен үйлесімді, олар үшін тиісті ауыстыру бастары қарастырылған. Тойтарма тез және сенімді бекітуді қамтамасыз етеді. Құрылыста, жөндеу шеберханаларында, сондай-ақ тұрмыста қолданылады. Артықшылықтары Қысқыш коллет механизмінің бөлшектері жоғары дәлдікпен хром-молибденді болаттан жасалған және шыңдалған. Бұл жоғары беріктікті, тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді, сонымен қатар жұмыс кезінде бекіткіштерді мықтап ұстауға мүмкіндік береді. Тұтқада тойтармалар өлшемдерінің белгілері бар технологиялық саңылаулар бар, бұл қажетті диаметрлі бекіткіштерді таңдауды жеңілдетеді. Сырғымайтын термопластикалық резеңкеден жасалған эргономикалық тұтқалар пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Ауыстырылатын саптамалар тойтарманың корпусына орнатылады, сондықтан олар жоғалмайды. Жинаққа кіретін орнату кілті қондырмаларды жылдам ауыстыруға мүмкіндік береді. Құрал Тайваньда неміс технологиясы бойынша жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.55 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Тойтармалар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 404-Заклепочники GROSS и БАРС |
| Ұзындығы | 258 мм |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Тойтармалардың өлшемі | 2,4 - 4,8 мм |
| Тойтармалар түрі | заклепки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996152967 |
- Бағасы: 8 824 ₸

