
Жоғары қысымды жуу машинасы R-110, 1500 Вт, 110 бар, 5,7 л/мин, портативті Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel R-110 ықшам жуу машинасы автокөліктерді, бау-бақша жабдықтарын, велосипедтерді, жолдарды және қоршауларды жууға жарамды. Қуатты мотор 1500 Вт, өнімділігі 340 л/сағ және максималды қысымы 110 бар сорғы тіпті елеулі ластанулармен де тез және тиімді күресуге мүмкіндік береді. Егер су құбырына қол жетімділік болмаса, раковина қысымның тек 5% -ын жоғалтқан кезде резервуарлардан суды өздігінен сору режимінде ала алады. Болат плунжерлері бар алюминий сорғы бөлшектерді орнатудың жоғары дәлдігіне ие, бұл сенімділік пен тұрақты шығыс қысымын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Пистолеттің жылдам босатылатын қосқышының арқасында бір қозғалыспен жұмысқа дайындалу оңай. Жинақтағы HPC қосқышы шлангты раковинаның шүмегіне жылдам қосуға мүмкіндік береді. Фитингтер металдан жасалған, бұл шлангты жұлқылау кезінде зақымдану қаупін азайтады. Пистолет тұтқасын құлыптау опциясы кездейсоқ іске қосылудың алдын алады. Термиялық қорғаныстың арқасында қозғалтқыш қызып кеткен жағдайда автоматты түрде өшеді. Жеңіл салмағы 5,6 кг және корпустағы тұтқасының арқасында раковинаны тасымалдауға ыңғайлы. Суды тазартуға арналған сүзгі бітелуді жояды және сорғының қызмет ету мерзімін ұзартады. Жинақтағы көбік генераторы ластанумен тиімді күресу үшін жуғыш заттарды бетіне жағуға мүмкіндік береді. Саптаманың көмегімен ағынның күші мен пішінін реттеу оңай, бұл тіпті жету қиын жерлерде де ластануды жеңуге мүмкіндік береді. Шланг және желілік кабель әрқайсысы 5 м ұтқырлықты және жұмыс аймағын ұлғайтуды қамтамасыз етеді. Қорғаныс класы II - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 485 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АВ29.В.17549 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58232_58233_58234_58235_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ C-CN.АВ29.В.17549.pdf |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 582-Мойки высокого давления |
| Максималды қысым | 110 бар |
| Сорғы материалы | алюминий |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 1500 Вт |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | ыдыстан су алу |
| Өнімділік | 342 л/сағ |
| Жұмыс қысымы | 75 бар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | Коллекторлық |
| Штрих-код | 4044996158846 |
- Бағасы: 42 520 ₸

