
Жоғары қысымды жуу машинасы R-135, 1800 Вт, 135 бар, 6 л/мин, доңғалақты// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel R-135 автокөліктерді, мотоциклдерді, бау-бақша жабдықтарын, жолдарды, қабырғаларды және қоршауларды тазалауға арналған раковина. 1800 Вт қуатты қозғалтқыш және өнімділігі 360 л/сағ және максималды қысымы 135 бар сорғы күрделі ластанулармен тиімді күресуге мүмкіндік береді. Су құбырының жоқтығы проблема емес. Жуу машинасы өздігінен сору функциясының арқасында кез келген ыдыстан қоршау жасай алады, сонымен бірге қысымның тек 5% жоғалтады. Болат поршеньдері бар алюминий сорғы және бөлшектерді орнатудың жоғары дәлдігі сенімділік пен тұрақты шығыс қысымын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Саптаманың көмегімен ағынның пішіні мен күші жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін реттеледі. Ұсақ торлы сүзгі бітелу қаупін жояды және сорғының қызмет ету мерзімін арттырады. Кіріктірілген көбік жинағының көмегімен елеулі ластануларды тиімді тазарту үшін сабын ерітіндісін беттерге жағу оңай. Жинақтағы ұзартқыш қондырма жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Пистолеттің тұтқасын құлыптау кездейсоқ іске қосылуына жол бермейді. Термиялық қорғаныс қызып кеткен жағдайда қозғалтқыштың автоматты түрде өшуін қамтамасыз етеді. Пистолеттің жылдам ажыратылатын қосқышы шлангты бір қозғалыста қосуға мүмкіндік береді. Конструкцияның сенімділігін шлангтың тіпті қатты жұлқылауына төтеп бере алатын металл фитингтер қамтамасыз етеді. Шлангты жинаққа кіретін HPC қосқышының арқасында раковинаның шүмегіне қосу оңай. Дөңгелектер мен тұтқа жұмыс істеп тұрған кезде раковинаны жылжытуды жеңілдетеді. Желілік кабель және әрқайсысы 5 м шланг жұмыс барысында ұтқырлықты қамтамасыз етеді. Қорғаныс класы II - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 505 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АВ29.В.17549 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58232_58233_58234_58235_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ C-CN.АВ29.В.17549.pdf |
| _пакеттегі ені | 335 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 8.9 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 582-Мойки высокого давления |
| Максималды қысым | 135 бар |
| Сорғы материалы | алюминий |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 1800 Вт |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | ыдыстан су алу |
| Өнімділік | 360 л/сағ |
| Жұмыс қысымы | 95 бар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | Коллекторлық |
| Штрих-код | 4044996158853 |
- Бағасы: 59 120 ₸

