
Жоғары қысымды жуу машинасы R-165, 2200 Вт, 165 бар, 7 л/мин, доңғалақты Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel R-165 жоғары қысымды шайба жолдарды, қоршауларды, құрылыстарды, бау-бақша жабдықтарын және автокөліктерді жанасусыз әдіспен елеулі ластанудан тазалау үшін қолданылады. 2200 Вт қуатты қозғалтқыш және жоғары өнімділігі 420 л/сағ және қысымы 165 барға дейінгі сорғы кәсіби тазалаудан кейін де нәтиже алуға мүмкіндік береді. Сумен жабдықтауға қолжетімділіктің болмауы проблема емес. Қысымның небәрі 5%-ын жоғалтатын өздігінен сорылатын жүйенің арқасында кез келген резервуардан су алуды орнату оңай. Болат поршеньдері бар алюминий сорғы және бөлшектерді орнатудың жоғары дәлдігі сенімділік пен тұрақты шығыс қысымын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Жинаққа кіретін жылдам босатылатын саптамалардың көмегімен жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін оңтайлы режимді таңдауға болады. Пистолеттің жылдам ажыратылатын қосқышы шлангты қосымша құралды пайдаланбай бір қозғалыспен қосуға мүмкіндік береді. Фитингтер металдан жасалған, сондықтан шланг қатты жұлқыласа да зақымдалуы қиын. Пистолеттің тұтқасын құлыптау раковинаның еріксіз қосылуын болдырмайды. Қызып кеткен жағдайда қозғалтқыш тиімді жылудан қорғаудың арқасында автоматты түрде өшеді. HPC коннекторы шлангтың раковинаның шүмегіне жылдам қосылуын қамтамасыз етеді. Кіріктірілген көбік жинағы ластаушы заттарды тиімді тазарту үшін жуғыш заттарды қолдануды жеңілдетеді. Қозғалтқыштың мыс орамасы қарқынды жүктемелер кезінде үлкен ресурсты қамтамасыз етеді. Суды тазартуға арналған сүзгі бітелу қаупін жояды және сорғының қызмет ету мерзімін арттырады. Болат штангасы бар тапанша жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Раковина тасымалдауға ыңғайлы болу үшін дөңгелектермен және тұтқамен жабдықталған. Шланг пен желілік кабель әрқайсысы 5 м жұмыс барысында ұтқырлықты қамтамасыз етеді. Қорғаныс класы II - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 505 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АВ29.В.17549 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58232_58233_58234_58235_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ C-CN.АВ29.В.17549.pdf |
| _пакеттегі ені | 335 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 582-Мойки высокого давления |
| Максималды қысым | 165 бар |
| Сорғы материалы | алюминий |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 2200 Вт |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | ыдыстан су алу |
| Өнімділік | 420 л/сағ |
| Жұмыс қысымы | 120 бар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | Коллекторлық |
| Штрих-код | 4044996158860 |
- Бағасы: 66 360 ₸

