
Жоғары қысымды жуу машинасы R-165D, 2200 Вт, 165 бар, 7 л/мин, Denzel барабаны бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel R-165D раковинасы автокөліктерді, қасбеттер мен жолдарды, бау-бақша жабдықтары мен қоршауларды тазалауға жарамды. Қуатты мотор 2200 Вт және сорғы жоғары өнімділігі 420 л/сағ және қысымы 165 барға дейін қамтамасыз етеді тиімді тазарту елеулі ластану. Жуу кез келген ыдыстан өздігінен сору режимінде су алуды жүзеге асыра отырып, қысымның бар болғаны 5%-ын жоғалта отырып, су құбырына қосылмай-ақ жұмыс істей алады. Болат плунжерлері бар алюминий сорғы бөлшектерді орнатудың жоғары дәлдігіне ие, бұл сенімділік пен тұрақты шығыс қысымын қамтамасыз етеді. Функционалды барабанның арқасында шлангты раковинадан ажыратпай-ақ тез орауға және орауға болады. Артықшылықтары: Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін дөңгелектер мен тұтқа қарастырылған. Жиынтықтағы ауыстырмалы саптамалар жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін оңтайлы ағын режимін таңдауға мүмкіндік береді. Төзімді металл фитингтер шлангтың қатты тартылуына төтеп бере алады. Мотордың мыс орамасы ресурсты ұлғайтады және жоғары жүктемелер кезінде сенімділікке кепілдік береді. HPC қосқышы шлангты раковинаның шүмегіне жылдам ажыратуға және қосуға мүмкіндік береді. Тапанша жылдам босатылатын қосқыштың арқасында бір қозғалыста қосылады. Пистолеттің тұтқасын құлыптау кездейсоқ іске қосылудың алдын алады. Тиімді жылудан қорғаудың арқасында қозғалтқыш қызып кеткен жағдайда автоматты түрде өшеді. Пистолеттің болат штангасының көмегімен жету қиын жерлерде жұмыс істеу оңай. Ұсақ торлы сүзгі суды тазартуды қамтамасыз етеді және сорғының қызмет ету мерзімін арттырады. Кіріктірілген көбік жинағы тиімді тазалау үшін жуғыш заттарды беттерге оңай жағуға мүмкіндік береді. Шланг пен 5 м желілік кабель жұмыс кезінде ұтқырлықты қамтамасыз етеді. Қорғаныс класы II - өткізгіш элементтердің қос оқшаулауы. Кепілдік 3 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 705 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АВ29.В.17549 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/58232_58233_58234_58235_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ C-CN.АВ29.В.17549.pdf |
| _пакеттегі ені | 335 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Жуу және сорғы жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 582-Мойки высокого давления |
| Максималды қысым | 165 бар |
| Сорғы материалы | алюминий |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 2200 Вт |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | ыдыстан су алу, шлангқа арналған барабан |
| Өнімділік | 420 л/сағ |
| Жұмыс қысымы | 120 бар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Электр қозғалтқышының түрі | Коллекторлық |
| Штрих-код | 4044996158877 |
- Бағасы: 73 730 ₸

