
Дәнекерлеу жұмыстарына арналған магнитті бекіткіш, күші 25 Lb Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 25 LB магнитті бекіткіш металл профильдермен, бұрыштармен, тікбұрышты және дөңгелек пішінді құбырлармен, пластиналармен және металдың басқа түрімен дәнекерлеу және дәнекерлеу жұмыстарын айтарлықтай жеңілдетеді. Ол салмағы 11 кг-ға дейінгі құрылымды қажетті бұрышта жылдам және оңай бекітуге және құлау немесе ығысу қаупінсіз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Бекіткіш құрылымды ең жүретін бұрыштарда орнатуға мүмкіндік береді: 45°, 90° немесе 135°. Уақытты үнемдеу — магнит оператордың ерекше күш-жігерінсіз металл конструкцияларын тиімді дәнекерлеуді қамтамасыз етеді. Тозуға төзімді корпус ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді — бекіткіш құлаған жағдайда оның қабырғалары деформацияланбайды және бөлшектерді құрастыру дәлдігін сақтайды. Әмбебаптығы — өлшемдері 119 x 89 x 14 мм болғандықтан, бекіткіш қосымша қысқыштар мен қысқыштарды тартпай-ақ үлкен және кіші бөлшектерді қосуға жарамды. Қарапайым және жылдам техникалық қызмет көрсету — бекіткішті пайдаланғаннан кейін одан жабынды щеткамен тазалау жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 145 х 125 х 20 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 973-Дәнекерлеу магниттері, ұстағыштар |
| Жиынтықтылық | бекіткіш 1 дана |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Бекіткіштерді қолдану бұрыштары | 45, 90, 135 град |
| Күш салу | 11 келі |
| Штрих-код | 4044996147147 |
- Бағасы: 848 ₸

