
Дәнекерлеу жұмыстарына арналған магнитті бекіткіш, күші 50 Lb Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 50 LB магнитті бекіткіш — дәнекерлеу және дәнекерлеу жұмыстарында дөңгелек және тікбұрышты металл құбырларды, профильдерді, қаңылтыр материалдарын, пластиналарды, бұрыштарды және металдың басқа түрлерін бекітуге арналған тамаша көмекші. Бұл шебердің уақытын айтарлықтай үнемдейді және салмағы 23 кг-ға дейінгі құрылымдарды қажетті бұрышта мықтап бекітеді. Артықшылықтары Бекіткіштің көмегімен құрылымдарды ең көп сұранысқа ие бұрыштарда салуға болады: 45°, 90° немесе 135°. Магнит дәнекерлеу процесін жеңілдетеді — ол пайдалануда күш-жігерді қажет етпейді және қойылған бөлшектерді сенімді ұстайды. Бекіткіш қабырғалары мен корпусы құлаған немесе жоғары жүктеме кезінде де деформацияланбайды немесе майыспайды, бұл құралдың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Бекіткіштің өлшемдері 155 x 105 x 15 мм орташа немесе үлкен металл элементтермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Бекіткіш арнайы техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді және дәнекерлеу ұшынан щеткамен тез және оңай тазаланады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 165 х 145 х 25 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 973-Дәнекерлеу магниттері, ұстағыштар |
| Жиынтықтылық | бекіткіш 1 дана |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Бекіткіштерді қолдану бұрыштары | 45, 90, 135 град |
| Күш салу | 23 келі |
| Штрих-код | 4044996147154 |
- Бағасы: 1 370 ₸

