
Дәнекерлеу жұмыстарына арналған 4 магнитті бекіткіштерден тұратын Denzel жиынтығы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 97555 магнитті бұрыштар жинағы шағын металл конструкцияларды сапқа тұрғызу үшін өте қолайлы. Бұрыштар дәнекерлеу және дәнекерлеу жұмыстарын орындау кезінде салмағы 4 кг-ға дейінгі бөлшектердің сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді, сондықтан ешкімнің көмегінсіз жалғыз жұмыс істеуге болады. Артықшылықтары Жиынтықта бірдей қуаттағы 4 шағын бекіткіш жеткізіледі, оларды бір уақытта пайдалану арқылы құрылымның 4 дәл бұрышын бірден сапқа тұрғызуға болады. Әрбір магнитті жеке-жеке қолдануға болады және бөлшектерді 45°, 90° немесе 135° бұрышта көрсетуге болады. Құлаған кезде де магниттердің корпусы мен қабырғалары деформацияланбайды, бұл олардың дәлдігі мен тиімділігінің ұзақ уақыт сақталуын қамтамасыз етеді. Бекіткіштер 55 x 60 x 12 мм ықшам өлшемдерінің арқасында шағын бөлшектер үшін өте қолайлы. Олар әсіресе жоғары дәлдік пен дәлдікті қажет ететін жұмыстарға қатысты. Оңай техникалық қызмет көрсету — тазалықты сақтау үшін жұмыстан кейін ұстағыштардан дәнекерлеу пистолетін щеткамен тазалау жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 195 х 145 х 20 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 973-Дәнекерлеу магниттері, ұстағыштар |
| Жиынтықтылық | фиксатор 4 шт |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Бекіткіштерді қолдану бұрыштары | 45, 90, 135 град |
| Күш салу | 4 кг |
| Штрих-код | 4044996147161 |
- Бағасы: 2 136 ₸

