
2 магнитті дәнекерлеу қысқыштарының және "масса" магниттік терминалының жиынтығы Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2 әмбебап бұрыштан және магниттік терминалдан тұратын жинақ Denzel 97557 дәнекерлеу жұмыстарын жүргізуге арналған. Максималды тогы 200 А болатын "масса" терминалы жерге тұйықтау кабелі мен дайындамаға электрлік қосылымды қамтамасыз етеді, онсыз қолмен доғалық дәнекерлеу мүмкін емес. Ал магниттік бұрыштар салмағы 4 кг-ға дейінгі дәнекерленген бөлшектерді қажетті қалыпта бекітеді, соның арқасында шебер жалғыз жұмыс істей алады. Артықшылықтары Жинақ элементтері тозуға төзімді корпусының арқасында соққыға және сыртқы зақымға төзімді, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Магниттік қысқыштардың көмегімен элементтерді 45°, 90° немесе 135° бұрыштарда орнатуға немесе күрделірек құрылымдарды салу үшін оларды бір уақытта пайдалануға болады. Құралдарды пайдалану қарапайым және ыңғайлы, олар күрделі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.038 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.128 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.176 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 195 х 145 х 40 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 973-Дәнекерлеу магниттері, ұстағыштар |
| Жиынтықтылық | фиксатор 2 шт, клемма 1 шт |
| Терминалдың максималды тогы | 200 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Бекіткіштерді қолдану бұрыштары | 45, 90, 135 град |
| Күш салу | 4 кг |
| Штрих-код | 4044996147178 |
- Бағасы: 2 591 ₸

