
Дензель дәнекерлеу жұмыстарына арналған магниттік "масса" терминалы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Максималды тогы 200 А болатын Denzel 97559 магниттік терминалы жұмыс электродын өңделетін материалдың бетіне жерге қосу кабелі арқылы қосуға арналған. Ол тіпті қисық беттерге де тез және сенімді бекітіледі және жабық электр тізбегін қамтамасыз етеді, онсыз қолмен доғалық дәнекерлеу мүмкін емес. Терминал жаңадан бастаушыға да, кәсіби дәнекерлеушіге де жөндеу және құрылыс үшін пайдалы. Артықшылықтары Ыңғайлы жұмыс — терминал дәнекерлеу процесіне дайындықты айтарлықтай жеңілдетеді және әсіресе жету қиын жерлерде дәнекерлеу кезінде ыңғайлы. Терминал температураның шектен тыс әсеріне төзімді және оның қарапайым құрылымы іс жүзінде бұзылмайды, соның арқасында құрылғы ұзақ уақыт бойы тиімділігін сақтайды және шеберге жылдар бойы қызмет етеді. Пайдаланудың қарапайымдылығы мен ыңғайлылығы — магниттік терминалды пайдалану үшін арнайы дағдылар қажет емес, оны жұмыс бетіне бекіту жеткілікті, және сіз дәнекерлеуді бастауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.045 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.078 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.112 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Қаптамадағы габариттері | 125 х 90 х 45 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 973-Дәнекерлеу магниттері, ұстағыштар |
| Жиынтықтылық | терминал 1 дана |
| Терминалдың максималды тогы | 200 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Күш салу | 7 кг |
| Штрих-код | 4044996147185 |
- Бағасы: 987 ₸

