
Газды жылу генераторы GH-30, 30 кВТ Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех GH-30 қуаттылығы 30 кВТ газды ыстық ауа генераторы цехтарда, қоймаларда, гараждарда, құрылыс алаңдарында пайдалануға арналған. Ол жанармайдың жануынан іс жүзінде зиянды заттарды шығармайды, сондықтан ол жылыжайларды және басқа да ауылшаруашылық нысандарын жылыту кезінде таптырмас көмекші болады. Жылу генераторы 850 м3 / сағ жоғары ауа ағынымен сипатталады, сондықтан ол кем дегенде 600 м3 көлеміндегі бөлмелерді жылытуға төтеп бере алады. Жанармайдың толық жануы тиімділіктің жоғары мәніне қол жеткізуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Жылу генераторы тиімді жұмыс істеп қана қоймайды, сонымен қатар қауіпсіз жұмыс істейді — жалын қызып кетсе, тоқтан ажыратылса немесе сөнсе, газ беру тоқтатылады. Сондықтан апат қаупі барынша азайтылады. Пьезо тұтану жүйесі жылу генераторын қосуды жеңілдетеді — операторға тек түймені басу керек, ал электрлік импульс оттықтың жалынын тұтандырады. Сондықтан, тіпті жаңадан бастаған пайдаланушылар да іске қосуды жеңе алады. Коррозияға жол бермеу үшін берік болат корпус ыстыққа төзімді бояумен боялған. Кіріс торы желдеткіштің және басқа компоненттердің қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, жылу генераторын инертті заттардың енуінен сенімді қорғайды. Алдыңғы төрт тіректі тор ұзақ мерзімді пайдалану кезінде зақымдалмайды, себебі ол жоғары температураға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған. Портативті құрылым — екі тұтқа жылу генераторын тасымалдауды және оны жұмыс орнына орнатуды жеңілдетеді. Конус тәрізді тұғыр жылу генераторының жұмыс орнында тұрақты орналасуына кепілдік береді. Жеткізу көлеміне шланг, редуктор және желілік штепсель кіреді, бұл шығын материалдарын сатып алуға бюджет пен уақытты үнемдейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 415 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 595 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.11.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.АД71.В.02262-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ҮЕҰ САРАПШЫ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96459.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.АД71.В.02262-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 285 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жанармай түрі | пропан |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 988-Газды жылу зеңбіректері |
| Сұйытылған газдың қысымы | 1,5 бар |
| Саптаманың диаметрі | 0,7 мм |
| Сұйытылған газдың максималды шығыны | 1,5/2,0 кг/сағ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қуат | 30 кВТ |
| Жылыту кезіндегі қуат | 30 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800064240 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

