
Инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты DS-160 Compact, 160 А, ПВ 70%, электрод диаметрі 1,6-3,2 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ықшам MMA инверторы Denzel DS-160 Compact елде, гаражда және шеберханада пайдалануға жарамды. Қалыңдығы 5 мм-ге дейінгі металды электродпен 3,2 мм-ге дейін пісіруге қабілетті. Тіпті тәжірибесіз пайдаланушы көмекші функциялардың арқасында жоғары сапалы тігісті ала алады: оңай тұтану, электродтың жабысуына қарсы және доғаның жануы. Қосу ұзақтығы 70% және ПӘК - 85% арқасында жұмысты жылдам орындауға мүмкіндік береді. Оның 3 жылға ұзартылған кепілдігі бар. Артықшылықтары: Құрылғы 150 В кіріс төмендетілген кернеуде де жұмыс істей алады. Айналмалы реттегіш токты оңай және дәл реттейді. Инвертордың небәрі 3,4 кг жеңіл салмағы және жинақтағы аспа бауы еркін қозғалуға және ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ұзындығы 1,5 м қуат кабелі суықта тотықпайды. Функциялардың арқасында жоғары сапалы тігісті жасау оңай: Доғаның жануы (Arc Force) - жұмыс кезінде доғаның үзілуіне жол бермеуге көмектеседі. Электродтың жабысуына қарсы (Anti Stick) - электродты металдан оның жабынына зақым келтірместен бөлуге көмектеседі. Жеңіл жағу (Hot Start) - доғаны тезірек жағуға көмектеседі. Кіріктірілген қорғаныстардың арқасында сенімді және берік: Тақтаның қуат құрамдастарын қорғау (IGBT Shield) - шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу кезінде құрылғыны өшіреді. Шаңнан қорғау - тақта қорғаныш лакпен қапталған. Ал оқшаулағыш пластина радиатор мен корпус арасындағы ықтимал бұзылуды болдырмайды. Тиімді салқындату - радиаторлардағы бағыттаушы тақтайша тиімді желдетуді қамтамасыз етеді. Конденсаторлар желдеткіш туннельдің ортасында орналасқан. Трансформатор да ауа ағыны жолында орналасқан. Корпус судың және ұсақ заттардың түсуінен қорғалған - қорғаныс деңгейі IP21.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 3.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18480 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94371_94372_94373_94374_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18480.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | 150-250 В |
| Жерге тұйықтау терминалы бар кабельдің ұзындығы | 1,2 м |
| Электрод ұстағышы бар кабельдің ұзындығы | 1,8 м |
| Максималды қуат | 5 Сейсенбі |
| Электродтың максималды диаметрі | 3.2 мм |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 160 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 50 В |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | форсаж дуги (ArcForce), легкий поджиг дуги (Hot Start), антизалипание электрода (Anti Stick) |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 70% |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996159522 |
- Бағасы: 33 230 ₸

