
Инверторлық доғалық пісіру аппараты DS-180 Compact, 180 А, ПВ 70%, электрод диаметрі 1.6-4 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Максималды ток күші 180 А болатын Denzel DS-180 Compact өнімді және жеңіл инверторлық доғалық дәнекерлеу құрылғысы Болат конструкцияларды доғалық дәнекерлеу үшін қолданылады. Бұл кәсіпқойлар мен әуесқойларға шеберханада, саяжайда немесе гаражда пайдалы. Оның көмегімен дәнекерлеуді тез меңгеруге болады. Жұмысты функциялар жеңілдетеді: ыстық іске қосу, доғаның жануы және электродтың жабысуына қарсы. 70% қосу ұзақтығының жоғары жылдамдығы және жылдам салқындату процесті әлдеқайда тиімді және жылдамырақ етеді. Желінің 150-250В диапазонында шөгуі кезінде де тиімді қайнатады. Оның 3 жылға ұзартылған кепілдігі бар. Артықшылықтары: Құрылғы тіпті 150 В кіріс кернеуінде де жұмыс істей алады. Дәнекерлеу тогы айналмалы реттегіш арқылы біркелкі және дәл реттеледі. Еркін қозғалу және ыңғайлы жұмыс істеу - инвертордың салмағы небәрі 3,4 кг және жиынтықта аспа бауы бар. 1,5 м қуат кабелі ПВХ оқшаулауымен жұмсақ, ол суықта тотықпайды. Кіріктірілген функциялар жұмысты жеңілдетеді және сапалы тігіс жасауға көмектеседі: Доғаның жануы (Arc Force) - дәнекерлеу кезінде доғаның үзілуіне жол бермейді. Электродтың жабысуына қарсы (Anti Stick) - жабынға зақым келтірместен электродты металдан оңай ажыратуға көмектеседі. Жеңіл жағу (Hot Start) - доғаны тезірек жағуға көмектеседі және оның жану тұрақтылығын арттырады. Кіріктірілген қорғаныстардың арқасында сенімді және берік инвертор: Тақтаның қуат құрамдастарын қорғау (IGBT Shield) - құрылғы шамадан тыс жүктелгенде немесе қысқа тұйықталғанда автоматты түрде өшеді Шаңнан қорғау - тақта қорғаныш лакпен қапталған. Ал оқшаулағыш пластина радиатор мен корпус арасындағы ықтимал бұзылудан қорғайды. Жақсартылған салқындату - бағыттаушы тақтайша тиімді желдетуді қамтамасыз етеді, бұл құрылғының тұрақты жұмысына ықпал етеді. Қорғаныс деңгейі IP21 - корпус су тамшылары мен ұсақ заттардың түсуінен қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 3.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18480 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94371_94372_94373_94374_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18480.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | 150-250 В |
| Жерге тұйықтау терминалы бар кабельдің ұзындығы | 1,2 м |
| Электрод ұстағышы бар кабельдің ұзындығы | 1,8 м |
| Максималды қуат | 5.8 Сейсенбі |
| Электродтың максималды диаметрі | 4 мм |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 180 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 50 В |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | форсаж дуги (ArcForce), легкий поджиг дуги (Hot Start), антизалипание электрода (Anti Stick) |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 70% |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996159539 |
- Бағасы: 35 250 ₸

