
Инверторлық доғалық пісіру аппараты DS-200 Compact, 200 А, ПВ 70%, электрод диаметрі 1.6-5 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DS-200 Compact инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты - ықшам және жеңіл инвертор, бірақ сонымен бірге ток күші 200 А. Электродпен 5 мм-ге дейін қайнатуға қабілетті. Жеке үйде, гаражда және саяжайда ыңғайлы болады. Генератордан жұмыс істей алады. Онымен жұмыс істеу кәсіпқойға да, жаңадан бастаған шеберге де ыңғайлы болады. Ток күшін бірқалыпты реттеу және жабысуға қарсы, доғаны оңай тұтату және жағу функцияларының арқасында жоғары сапалы тігісті жасау оңай. 150-250 В кіріс кернеу диапазонында тұрақты жұмыс істейді. 70% қосу ұзақтығына және 85% тиімділікке байланысты жоғары өнімділік. Оның 3 жылға ұзартылған кепілдігі бар. Артықшылықтары: 150 В кіріс төмендетілген кернеуде де жұмыс істейді. Айналмалы реттегіштің көмегімен дәнекерлеу тогын оңай және дәл реттеуге болады. Жеңіл салмағы 3,9 кг және аспалы белдік еркін қозғалуға және ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. 1,5 м см қуат кабелі суықта тотықпайды. Функциялардың арқасында сапалы тігіс жасау оңай: Форсаж доғасы (Arc Force) - жұмыс кезінде доғаның үзілуіне жол бермеуге көмектеседі. Электродтың жабысуына қарсы (Anti Stick) - жабынға зақым келтірместен электродты металдан оңай ажыратуға көмектеседі. Жеңіл жағу (Hot Start) - доғаны тезірек жағуға көмектеседі және оның жану тұрақтылығын арттырады. Сенімділік пен ұзақ мерзімділік келесі функцияларды қамтамасыз етеді: Тақтаның қуат құрамдастарын қорғау (IGBT Shield) - шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу кезінде элементтердің істен шығуын болдырмайды. Шаңнан қорғау - тақта қорғаныш лакпен қапталған. Радиатор мен корпус арасында оқшаулау тақтасы ықтимал бұзылулардың алдын алады. Жақсартылған салқындату және тұрақты өнімділікке конденсаторлар мен трансформатор желдеткіш туннельдің ортасында орналасқандықтан қол жеткізіледі. Артық шулаусыз - Smart Fan жүйесі қуат құрамдастарының температурасы 40 градустан төмен болғанда және 4 минут бойы жұмыс істемей тұрғанда желдеткішті автоматты түрде өшіреді. Көшеде қауіпсіз жұмысты IP21 қорғау деңгейі қамтамасыз етеді. Осының арқасында инвертор су тамшылары мен ұсақ заттардың түсуінен қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 3.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18480 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94371_94372_94373_94374_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18480.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | 150-250 В |
| Жерге тұйықтау терминалы бар кабельдің ұзындығы | 1,2 м |
| Электрод ұстағышы бар кабельдің ұзындығы | 1,8 м |
| Максималды қуат | 6.6 Сейсенбі |
| Электродтың максималды диаметрі | 5 мм |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 200 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 50 В |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | форсаж дуги (ArcForce), легкий поджиг дуги (Hot Start), антизалипание электрода (Anti Stick) |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 70% |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996159546 |
- Бағасы: 39 660 ₸

