
Инверторлық доғалық пісіру аппараты DS-230 Compact, 230 А, ПВ 70%, электрод диаметрі 1.6-5 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DS-230 Compact инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты - өз сериясындағы ең қуатты модель. Салмағы небәрі 4,2 кг, бірақ қалыңдығы 14 мм-ге дейінгі металды электродпен 5 мм-ге дейін қайнатуға болады. 150-250 В желілік кернеу диапазонында тұрақты жұмыс істеуге қабілетті. 70% қосу өнімділігі және 85% тиімділік арқасында жұмысты жылдам орындауға мүмкіндік береді. Тіпті жаңадан бастаған адам да жоғары сапалы тігісті келесі мүмкіндіктердің арқасында жасай алады: доғаның жануы, жабысуға қарсы және оңай тұтану. Оның 3 жылға ұзартылған кепілдігі бар. Артықшылықтары: Smart Fan жүйесінің арқасында артық шу шығармайды - қуат құрамдастарының температурасы 40 градустан төмен түскенде және 4 минут бойы дәнекерлеу жүргізілмегенде желдеткіш автоматты түрде өшеді. Кіріс кернеуі 150 В болса да, 2 мм электродпен жоғары сапалы тігіс жасауға болады. Айналмалы реттегіштің көмегімен токты дәл және біркелкі реттеуге болады. Жиынтықтағы аспалы белдік және жеңіл салмақ ыңғайлы жұмыс істеуге және оңай қозғалуға мүмкіндік береді. 1,5 м қуат кабелі суықта тотықпайды. Құрылғыда үлкен дәнекерлеу тогына арналған үлкейтілген DX50 қуат терминалдары қолданылады. Бұл кабель қосқыштарының күйіп қалуын болдырмайды және қосылымдағы ток кедергісін азайтады. Функциялардың арқасында жоғары сапалы тігісті жасау оңай: Доғаның жануы (Arc Force) - доғаның үзілуіне жол бермеуге көмектеседі. Электродтың жабысуына қарсы (Anti Stick) - электродтың жабысып қалуын болдырмайды. Жеңіл тұтану (Hot Start) - доғаның тез тұтануына көмектеседі және оның жануын тұрақтандырады. Сенімділік пен ұзақ мерзімділік кіріктірілген функциялармен қамтамасыз етіледі: Тақтаның қуат компоненттерін қорғау (IGBT Shield) - шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу кезінде құрылғы элементтердің істен шығуына жол бермей, қорғаныс режиміне өтеді. Тақта шаң түскен жағдайда бұзылудан қорғалған. Тиімді желдету жақсартылған салқындатуды қамтамасыз етеді - конденсаторлар мен трансформатор желдету туннелінің ортасында орналасқан. Көшеде жұмыс істеу - корпустың IP21 қорғаныс деңгейі бар, сондықтан ол су тамшылары мен ұсақ заттардың түсуінен қорықпайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 4.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18480 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94371_94372_94373_94374_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18480.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | 150-250 В |
| Жерге тұйықтау терминалы бар кабельдің ұзындығы | 1,2 м |
| Электрод ұстағышы бар кабельдің ұзындығы | 1,8 м |
| Максималды қуат | 7.9 Сейсенбі |
| Электродтың максималды диаметрі | 5 мм |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 230 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бос жүріс жүрісінің кернеуі | 50 В |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | форсаж дуги (ArcForce), легкий поджиг дуги (Hot Start), антизалипание электрода (Anti Stick) |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 70% |
| Қорғау дәрежесі | IP21 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996159553 |
- Бағасы: 45 450 ₸

