
ИД-220, 220 А, ПВ 80% инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты, электрод диаметрі 1,6-5 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех ИДС-220 инверторлық доғалық дәнекерлеу аппараты тұрмыстық жағдайларда, гараждарда, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықтарда, авариялық-жөндеу бригадаларында, шағын құрылыстарда пайдалануға арналған. Шығын материалы ретінде диаметрі 1.6-5 мм электродты пайдалануға болады. Дәнекерлеу машинасы 150-250 В диапазонындағы желіден немесе желіден тыс генератордан жұмыс істейді, сондықтан ол тіпті төмен кіріс кернеуінде де тұрақты дәнекерлеуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Жеңіл жағу (Hot Start) - доғаны тезірек жағуға көмектеседі, сондықтан дәнекерлеуді көп күш жұмсамай-ақ бастауға болады. Форсаж доғасы (Arc Force) - доғаның үзілуіне жол бермейді және айқын дәнекерлеуді қамтамасыз етеді. Электродтың жабысуына қарсы (Anti Stick) - электродты дәнекерлеу бетінен оңай ажыратуға көмектеседі, сонымен бірге оның жабынын сақтайды және құрылғының істен шығу қаупін болдырмайды. "Ақылды желдеткіш" (Smart Fan) функциясы дәнекерлеу машинасының жұмыс істеу мерзімін ұзарта отырып, автоматты режимде уақтылы салқындатылуын қамтамасыз етеді. Корпус аппараттың беріктігін және ішке шаңның түсуінен қорғауды қамтамасыз ететін беріктігі жоғары металдан жасалған. Үздіксіз жұмыс уақыты 80% құрайды (мысалы, 8 минуттық жұмыс және 2 минуттық демалыс), сондықтан құрылғыны тапсырмаларды тиімді орындауға қол жеткізе отырып, ұзақ уақыт пайдалануға болады. IGBT-қорғау. Қысқа тұйықталу немесе шамадан тыс жүктеме жағдайында инвертор қуат транзисторларының қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, қорғаныс режиміне өтеді. Қызып кетуден қорғау жүйесі тақтаны мәжбүрлеп салқындатуды жалғастыра отырып, рұқсат етілген температурадан асып кеткен жағдайда құрылғыны өшіреді. Қажетті температуралық режим қалпына келтірілгеннен кейін жұмыс автоматты түрде қайта басталады. Мұндай шешім инвертордың істен шығуын болдырмайды. Дәнекерлеу тогының реттегіші 20-220 А диапазонында жұмыс параметрлерінің қадамсыз реттелуін қамтамасыз етеді және жұмыста жоғары дәлдікке қол жеткізуге мүмкіндік береді. Инвертордың салмағы 4 кг-нан сәл аз және ыңғайлы иық белдігімен жабдықталған, сондықтан операторға оны тасымалдау және орнату, сондай-ақ биіктікте жұмыс істеу оңай болады. Кабельдер жинағы (электрод ұстағышымен және "жер" қысқышымен) дәнекерлеу машинасымен бірге жеткізіледі. Сондықтан жұмысқа оны сатып алғаннан кейін бірден кірісуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 3.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 205 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU C-CN.АГ03.В.18480 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94375_94376_94377_94378_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU C-CN.АГ03.В.18480.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптамадағы габариттері | 305 х 220 х 205 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Дәнекерлеу жабдығы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 943-Дәнекерлеу инверторлары |
| Жұмыс кернеуінің диапазоны | 150-250 В |
| Электродтың максималды диаметрі | 5 мм |
| Дәнекерлеудің максималды тогы | 220 А |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | форсаж дуги (ArcForce), легкий поджиг дуги (Hot Start), антизалипание электрода (Anti Stick) |
| Максималды ток кезінде қосу ұзақтығы | 80% |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996159584 |
- Бағасы: 23 190 ₸

