
Аспалы бүріккіш, 12 л, сорғысы, шлангісі, Палисад бүріккіші бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бау-бақша дақылдарына тыңайтқыштар мен пестицидтерді шашу үшін сорғы, шланг және бүріккіші бар, сыйымдылығы 12 литр болатын Palisad 64784 рюкзак бүріккіші қолданылады. Резервуарда 12 литр сұйықтық бар, сондықтан бір жанармай құю станциясында үлкен аумақты өңдеуге болады. Тамақтың кеңдігі ерітіндіні құюды жеңілдетеді. Бүріккіш жұмсақ белдіктердің көмегімен арқасына ілінеді және онымен учаскенің айналасында қозғалу ыңғайлы. Құрылғыны оң қолдар да, солақайлар да ыңғайлы пайдалана алады. Артықшылықтары Бүріккіш берік пластиктен жасалған, сондықтан механикалық зақымға төзімді. Бүйірлік рычагты сорғы резервуардағы біркелкі жұмыс істеуі үшін қажетті тұрақты қысымды ұстап тұруға мүмкіндік береді, ал бүріккішті артқы жағынан алып тастаудың қажеті жоқ. Құрылғы жұмыс кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз ету үшін артық қысымды босату клапанымен жабдықталған. Арынның беріктігін реттелетін бүріккіш бастиектің көмегімен өзгертуге болады, бұл оңтайлы жұмыс режимін таңдауға мүмкіндік береді. Триггер құлыппен жабдықталған, сондықтан бүріккіш үздіксіз суару режимінде жұмыс істей алады, бұл үлкен аумақтарды өңдеуге ыңғайлы. Су қабылдайтын шланг саптаманың бітелуіне және істен шығуына жол бермейтін сүзгімен жабдықталған. Резервуарда ыдыстағы сұйықтық деңгейін бақылауға көмектесетін өлшеуіш шкаласы бар. Жинаққа биік өсімдіктерді өңдеуді жеңілдететін және аумақта қозғалуға уақыт пен күш жұмсамай-ақ суару алаңын ұлғайтуға мүмкіндік беретін ұзартқыш жолақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 585 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 3.6 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 647-Опрыскиватели |
| Максималды қысым | 3 атм |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қысымды төмендетуге арналған клапанның болуы | Да |
| Сорғының болуы | Иә |
| Шашылатын затқа арналған бактың көлемі | 12 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996155722 |
- Бағасы: 9 094 ₸

