
Бақша арбасы, көлемі 50 л, жүк көтергіштігі 30 кг Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 50 литр болатын Palisad бақша арбасы салмағы 30 келіге дейінгі жүктерді тасымалдауға арналған. Бұл бағбандар мен бағбандарға егінді, тыңайтқыштарды, бау-бақша құралдарын жинау және тасымалдау үшін пайдалы. Артықшылықтары Арба берік және сенімді материалдан — жоғары сапалы пластиктен жасалған. Бір бөліктен тұратын конструкция арбаның беріктігі мен жүк көтергіштігін қамтамасыз етеді. Қолға арналған тесігі бар биік арқалық арбаны басқаруды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 2.7 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Дөңгелектің диаметрі | 115 мм |
| Ұзындығы | 1.2 мм |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 30 кг |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 50 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Ені | 0.8 мм |
| Штрих-код | 4044996155654 |
- Бағасы: 18 088 ₸

