
Бақшаға арналған арба, жүк көтергіштігі 160 кг, көлемі 78 л, Pink Line Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Түрлі бау-бақша жүктерін, жеңіл құрылыс материалдарын тасымалдауға арналған түрлі-түсті дизайндағы арба. Коррозиядан қорғау үшін шанақ, жақтау, аяқтар, шанақ тіректері және доңғалақ дискісі ұнтақ эмальмен боялған. Дөңгелекті қорғау доғасы жұмыс қауіпсіздігін ғана емес, сонымен қатар алдыңғы жүк түсіру кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Конструкцияның қаттылығын арттыру үшін шанақтың дөңгеленген жақтары болады. Шанақ тіректері жүк көтергіштігін арттырады. Арба камерасы бар пневматикалық доңғалақпен жабдықталған. Дөңгелекте екі шарикті подшипниктің болуы арбаны жүкпен жылжытуды жеңілдетеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 12.04 кг |
| Биіктігі | 0.59 мм |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Ұзындығы | 1.35 мм |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 160 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.00-8 |
| Науа материалы | сталь окрашенная |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 78 л |
| Ерекшеліктері | боялған шанақ, мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Ені | 0.64 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4606800062734 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

