
Бақшаға арналған арба, жүк көтергіштігі 120 кг, көлемі 58 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі жүктерді, соның ішінде құрылыс материалдарын тасымалдауға арналған арба. Жақтау ұнтақ эмальмен боялған. Дөңгелекті қорғау доғасы жұмыс қауіпсіздігін ғана емес, сонымен қатар түсіру кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Шанағы мырышталған болаттан жасалған. Шанақ тіректері үлкен жүк көтергіштігін қамтамасыз етеді. Арба камерасы бар пневматикалық доңғалақпен жабдықталған. Дөңгелекте екі шарикті подшипниктің болуы арбаның жүкпен оңай қозғалуын қамтамасыз етеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 9.37 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Раманың диаметрі | 28 м |
| Ұзындығы | 1 мм |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 58 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,6 мм |
| Ені | 1 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996151984 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

