
Бақшаға арналған арба, жүк көтергіштігі 100 кг, көлемі 65 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк көтергіштігі 100 кг және 65 литр сыйымдылығы бар Palisad 689125 бақша арбасы жүктерді тасымалдауды жеңілдетеді. Оның көмегімен бақшадағы тәртіпті сақтауға және ауылшаруашылық жұмыстары кезінде жапырақтарды, шөптерді және басқа да жеңіл жүктерді тасымалдауға болады. Артықшылықтары Диаметрі 28 мм түтіктері бар болат жақтау арбаны сенімді және берік етеді. Шанағы мен қаңқасы коррозияға төзімді, өйткені тиісінше мырышталған және боялған болаттан жасалған. Шанақтың дөңгеленген ернеулері конструкцияға жоғары қаттылық береді. Арбада шанақты ұстап тұратын және раманың шанақпен байланысын берік ететін қосымша тірек жолағы орнатылған. Конструкцияға арбаның маневрлігі мен өткізгіштігін қамтамасыз ететін 2 шарикті мойынтіректері бар бір пневматикалық доңғалақ кіреді. Егер ескі доңғалақ тозған болса, қосалқы бөлшектер ретінде артикулдарды пайдалануға болады 68971, 68973, 68975, 68940, 68943.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Доңғалақ диаметрі | 360 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.47 кг |
| Биіктігі | 0.61 мм |
| Ұзындығы | 1.28 мм |
| Ені | 0.59 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 28 м |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 100 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 65 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,6 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996151977 |
- Бағасы: 12 354 ₸

