
Арба бау-бақша-құрылыс, жүк көтергіштігі 170 кг, көлемі 90 л Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 689635 жүк көтергіштігі 170 кг және науа көлемі 90 литр болатын бау-бақша және құрылыс арбасы жазғы коттеджді салу немесе күтіп ұстау кезінде пайдалы болады. Ол қоқыстарды, бұтақтарды, жапырақтарды, топырақты, қиыршық тасты, құмды, сондай-ақ құрылыс қоспаларын жылжыту үшін қолданылады. Қажетті жүк көтергіштігіне қабырғасының қалыңдығы 1,2 мм болат жақтау және қабырғасының қалыңдығы 0,7 мм шанақ арқасында қол жеткізіледі. Шанақ бір дөңгелекке орнатылған, бұл арбаның маневрлік қабілетін арттырады. 2 шарикті подшипниктер доңғалақтың айналуын жеңілдетеді, сондықтан арбаны тегіс емес жерде жылжыту оңай. Қажет болса, дөңгелекті ауыстыруға болады, үйлесімді мақалалар 68947, 689475, 68978, 689785, 68952. Артықшылықтары Болат науаның үстіңгі жиегі мырышталған, бұл оның деформацияға төзімділігін арттырады. Шұңқыр мырышталған, ал жақтау, тіректер және доңғалақ дискісі коррозиядан қорғау үшін ұнтақ эмальмен қапталған. Шанақтың алдыңғы бөлігін қосымша тірек тірейді, сондықтан арба 170 кг-ға дейінгі салмақты көтере алады. Камерасы және резеңке шинасы бар пневматикалық доңғалақ дірілді бәсеңдетеді және тегіс жүруді қамтамасыз етеді, бұл арбаны пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Оның алдыңғы бөлігінде жақтау доңғалақты қорғайтын доғаны құрайды және алдыңғы жүк түсіру кезінде қоршауды құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Доңғалақ диаметрі | 360 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 12.3 кг |
| Биіктігі | 0.63 мм |
| Ұзындығы | 1.42 мм |
| Ені | 0.62 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 170 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.25-8/3.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996156361 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

