
Полиуретанды дөңгелегі бар бау-бақша және құрылыс арбасы, жүк көтергіштігі 180 кг, көлемі 90 литр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бау-бақша және құрылыс арбасы әртүрлі жүктерді, соның ішінде құрылыс материалдарын тасымалдауға арналған. Жақтау ұнтақ эмальмен боялған. Тірек жүк түсіру кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Шанақ мырышталған болаттан жасалған, шанақтың үстіңгі жиегіне беріктік пен соққыға төзімділікті арттыратын домалақ моншақтары бар. Шанақ тіректері үлкен жүк көтергіштігін қамтамасыз етеді. Камерасы бар полиуретанды дөңгелекпен жинақталады, бұл жүктерді тегіс емес беттерде жылжытуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Доңғалақ диаметрі | 380 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 13.6 кг |
| Ұзындығы | 1 мм |
| Ені | 1 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 180 кг |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің түрі | полиуретанды |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996152011 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

