
ПУ дөңгелегі бар бау-бақша және құрылыс арбасы, жүк көтергіштігі 180 кг, көлемі 90 литр Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68968 жүк көтергіштігі 180 кг және шанақ көлемі 90 л PU дөңгелегі бар бау-бақша және құрылыс арбасы топырақты, құмды, қоқыстарды, бұтақтарды немесе құрылыс қоспаларын жылжыту үшін қолданылады. Құрылыс алаңында және саяжайда пайдалы болады. Бір доңғалақтың арқасында арба өте маневрлі, оны тар жерлерде орналастыруға және тасымалдауға ыңғайлы. Қабырғаларының қалыңдығы 1,2 мм болатын жақтаудың қосымша тірегі бар, ал қалыңдығы 0,7 мм шанақ жақтаудың 2 бөлігін біріктіретін көлденең тақталарға тіреледі. Осының арқасында арба салмағы 180 кг жүкті көтере алады. Доңғалақ алмалы-салмалы, оның орнына 68978, 689785, 68947, 689475 немесе 68952 артикулының бұйымын орнатуға болады. Артықшылықтары Доңғалақ полиуретаннан жасалған, бұл сору қажеттілігін және оның тесілу қаупін болдырмайды. Болат корпус мырышталған, ал жақтау, тіректер және доңғалақ дискісі коррозиядан қорғауды қамтамасыз ету үшін ұнтақ эмальмен қапталған. Шанақтың ернеулері жаншылған, бұл оның соққыға төзімділігін және жүктемелерге төзімділігін арттырады. Доңғалақтың 2 шарикті мойынтіректері бар, бұл оның айналуын және арбаның тегіс емес жерде қозғалуын жеңілдетеді. Раманың конструкциясы алдыңғы түсіруді жеңілдету үшін алдыңғы аялдаманы қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Доңғалақ диаметрі | 390 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 13.6 кг |
| Биіктігі | 0.63 мм |
| Ұзындығы | 1.42 мм |
| Ені | 0.62 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 180 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80-8/4.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | полиуретанды дөңгелек, мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің түрі | полиуретанды |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,7 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996149769 |
- Бағасы: 24 272 ₸

