
Әмбебап электрлік джигсоға арналған кенептер жинағы, 10 дана, T-SET1003 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix T-SET1003 78247 электрлік джигсоға арналған әмбебап кенептер жинағы 10 данадан тұрады. және ағашты, металды, соның ішінде түсті, алюминийді, фанераны, ДСП-ны кесуге арналған. Барлық файлдардың Т-тәрізді иіндісі бар, бұл оларды көптеген заманауи джигсалармен үйлесімді етеді. Жинақ жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, шығармашылықпен айналысқанда, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Металлға арналған файлдар қаттылығы 60-64 HRC P6M5 жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, бұл олардың жұмыс кезінде ыстыққа төзімділігін және жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Ағашқа арналған төсемдер У8 жоғары көміртекті болаттан жасалған және қаттылығы 48-52 HRC, сондықтан беріктігімен және жүктемелерге жақсы төзімділігімен ерекшеленеді. Жиынтықта алдыңғы жағынан ДСП немесе ламинатты таза кесуге арналған кері тісі бар файлдар бар. Жиынтыққа қисық сызықты дәл кесуді орындайтын пішінді кесуге арналған қалақтар кіреді. Барлық файлдар заманауи технологияларды қолдана отырып, жоғары мамандандырылған жабдықта жасалған, бұл олардың жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 11 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Болат маркасы | ЖЖЖ (Р6М5) |
| Өңдеу материалы | ағаш, металл |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T118A, T101AO, T144D, T101B, T101BR |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Штрих-код | 4044996153254 |
- Бағасы: 2 628 ₸

