
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған кенептер жинағы, 10 дана, T-SET1007 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix T-SET1007 78249 электрлік джигсоға арналған кенептер жинағы 10 данадан тұрады. және ағаш өңдеуге арналған. Ол өрескел, жылдам кесуге және дәл, таза кесуге арналған файлдармен бірге келеді. Файлдар T-Shank қондырғысына арналған джигсалармен үйлесімді. Жинақ кәсіби және тұрмыстық мәселелердің кең ауқымын шешуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Полотнолар жоғары сапалы жапондық SK-5 болаттан жасалған, сондықтан олар берік және тозуға төзімді. Тістердің қаттылығы 48-52 сағ, соның арқасында олар кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды. Кері тісі бар кенеп ламинат пен ДСП-ны алдыңғы жағынан сызаттар мен чиптерсіз аралауға мүмкіндік береді. Қисық сызықты кесуге арналған файлдар таза және біркелкі пішінді кесуді қамтамасыз етеді. Жиынтықтың барлық элементтері заманауи технологияларды қолдана отырып жасалған және қатаң сапа бақылауынан өткен, бұл олардың сенімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 11 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 10 |
| Болат маркасы | SK5 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 10 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T144D, T244D, T111C, T101D, T101B, T101BR, T101AO, T119BO |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Штрих-код | 4044996153261 |
- Бағасы: 2 109 ₸

