
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 3 дана, T234X, 90 x 2-3 мм, HCS Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған джигсо пышақтары Matrix 78217, T234X, 90 x 2-3 мм, HCS болаттан жасалған, 3 данадан тұратын құралдар жинағына кіреді. Олар қалыңдығы 2-65 мм ағаш тақталарды, ДСП және ДВП аралауға арналған. Т-тәрізді шанағы бар құрал-саймандарды қолдайтын электрлік тіліктерге орнатылады. Кенептер ағаш ұстасы немесе жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Файлдар жоғары көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар айтарлықтай беріктік пен жүктемелерге төзімділікке ие. Тістердің прогрессивті қадамы бар, бұл дайындамаларды жылдам және таза аралауды қамтамасыз етеді. Кенептер заманауи технологияларды қолдана отырып, мамандандырылған жабдықта шығарылады, бұл олардың жоғары сапасына кепілдік береді. Қаптамада 3 файл бар, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 116 мм |
| Ені | 9.6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 173 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T234X |
| Жұмыс ұзындығы | 90 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2 мм, 3 мм |
| Штрих-код | 4044996153087 |
- Бағасы: 1 292 ₸

