
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 3 дана, T308B, 90 x 2,2 мм, HCS Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған джигсо пышақтары Matrix 78218, T308B, 90 x 2,2 мм, HCS болаттан жасалған, 3 дана. қаптамада қалыңдығы 5-50 мм жұмсақ ағаш, фанера және ДСП-ны бос бұрышпен кесуге мүмкіндік береді. Т-шанақтары бар құрал-саймандарды қолдайтын джигсалармен үйлесімді. Кенептер жөндеу кезінде пайдалы болады, ағаш шеберханасында, үйде немесе елде пайдалы болады. Файлдың артықшылықтары беріктігімен ерекшеленеді, өйткені олар берік және тозуға төзімді жоғары көміртекті болаттан жасалған. Тістердің ерекше пішіні ең таза және тегіс кесуді қамтамасыз етеді. Пилоктардың сенімділігін өндірістің барлық кезеңдерінде олардың сапасын бақылайтын өндіруші растайды. Қаптама ұзақ уақытқа жетеді, себебі ол бірден 3 аралау дискісін қамтиды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 116 мм |
| Ені | 8.9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 173 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T308B |
| Жұмыс ұзындығы | 90 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2.2 мм |
| Штрих-код | 4044996153094 |
- Бағасы: 1 377 ₸

