
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 3 дана, T301DL, 110 x 4 мм, HCS Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78219, T301DL, 110 x 4 мм электрлік джигсо пышақтары, HCS болаттан жасалған, 3 дана. қаптамада, ағаш өңдеуге арналған. Қалыңдығы 10-85 мм жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП-дан, ДВП-дан, сондай-ақ кесу тереңдігі 4-40 мм ламинатталған пластмассадан жұқа кесінді жасалады. Олардың стандартты T-шанағы бар, сондықтан олар жетекші өндірушілердің көптеген джигсоларына сәйкес келеді. Кенептер кәсіби және тұрмыстық салада қолданылады. Артықшылықтары Файлдар жоғары көміртекті болаттан жасалған, бұл олардың жоғары беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Кесетін бөлік 4 мм қадаммен тегістелген тістерден тұрады, бұл таза және ұқыпты кесуге мүмкіндік береді. Кенептер озық технологияларды пайдалана отырып, мамандандырылған жабдықта жасалған, бұл өнімнің жоғары сапасын растайды. Қаптамада 3 дана бар, сондықтан ол ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.032 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 132 мм |
| Ені | 9.4 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T301DL |
| Жұмыс ұзындығы | 110 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 4 мм |
| Штрих-код | 4044996153100 |
- Бағасы: 955 ₸

