
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған жаймалар, 3 дана, T311C, 100 x 2, 75 мм, HCS Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 78220, T311C, 100 x 2,75 мм электрлік джигсо пышақтары, HCS болаттан жасалған, 3 дана. қаптамада, ағаш өңдеу үшін қолданылады. T-Shank қондырғысына арналған аккумуляторлық және желілік джигсалармен үйлесімді. Олардың фрезерленген тістері бар және қалыңдығы 20-дан 75 мм-ге дейінгі фанера, пластмасса және жұмсақ ағаштарды жылдам кесуге қабілетті. Кенептер ағаш ұсталық жұмыстарын орындауға және тұрмыстық міндеттерді шешуге жарамды. Артықшылықтары Төзімділік — файлдар ұзақ мерзімді жүктемелерге төзімді жоғары көміртекті болаттан жасалған. Аралаудың жоғары жылдамдығы — 2,75 мм қадамдық тістер жылдам және сапалы кесуді қамтамасыз етеді. Кепілдендірілген сапа — өндірісте мамандандырылған жабдықтар пайдаланылды және заманауи технологиялар қолданылды. Ыңғайлы қаптама — кенептер 3 данадан тұратын жиынтықта жеткізіледі, бұл ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 126 мм |
| Ені | 7.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T311C |
| Жұмыс ұзындығы | 100 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 2.75 мм |
| Штрих-код | 4044996153117 |
- Бағасы: 555 ₸

