
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 3 дана, T344D, 110 x 4 мм, HCS Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған джигсо пышақтары Matrix 78221, T344D, 110 x 4 мм, HCS болаттан жасалған, 3 данадан тұратын жинаққа кіреді. Олардың Т-тәрізді шанағы бар, сондықтан олар қазіргі заманғы джигсалардың көпшілігімен үйлесімді. Кенептер қалыңдығы 4—тен 85 мм-ге дейінгі материалдарды - ағаш, фанера, ДСП, пластикті жылдам кесуді жүзеге асырады. Кәсіби және тұрмыстық қолдану үшін жарамды. Жоғары көміртекті болаттан жасалған файлдың артықшылықтары беріктік пен беріктіктің жоғарылауымен сипатталады. Ірі, ажыратылған тістер жоңқаларды жылдам кетіруді қамтамасыз етеді, бұл аралау жылдамдығын арттырады. Өндірісте жоғары сапалы материалдар пайдаланылды және заманауи технологиялар қолданылды, бұл файлдардың сенімділігіне кепілдік береді. Қаптамада 3 кенеп бар, сондықтан ол үлкен көлемдегі жұмыстарға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.032 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 132 мм |
| Ені | 9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 3 |
| Болат маркасы | HCS (Y8) |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 100 жасырын |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T344D |
| Жұмыс ұзындығы | 110 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Қадам | 4 мм |
| Штрих-код | 4044996153124 |
- Бағасы: 794 ₸

